Karvinou posílil Martin Tomášek! Hrát bude už ve Frýdku!

Tomáš Salamon | 22.9.2012

Pro příznivce Brandona Contratta, Pavla Kowalczyka a Lukáše Smolky máme bohužel špatnou zprávu. Potvrzení o jejich transferech stále nedorazilo a k prvnímu zápasu Baníku zatím vyjet nemohou. Na druhou stranu nemusíte litovat, protože Baník na poslední chvíli posílil ex-vítkovický Martin Tomášek, který má formality vyřízeny a dnes může nastoupit!

Martin TOMÁŠEK

No fotoČíslo dresu:   66
Narozen:   2.9.1978
Výška:   197 cm
Váha:   88 kg
Post:   útočník
Hůl:   levá

Ostříleného forwarda snad ani není třeba blíže představovat. Deset sezón v české extralize, kde oblékal výhradně vítkovický dres, dva roky ve slovenské nejvyšší soutěži, v níž nastoupil za Poprad a Liptovský Mikuláš, a k tomu všemu ještě působení v ruské Superlize, která je předchůdcem dnešní KHL a Martin si tam rok zahrál za Novosibirsk. Poslední dva roky tento ostřílený zadák strávil ve Francii, kde působil v HC Amiens Somme Les Gothiques. Nyní se vrací do vlasti a zakotvil právě u nás v Karviné, kde jej vítáme coby významnou posilu a těšíme se na to, až dnes odpoledne skočí na led ve zbrusu novém dresu!

Pokud máte o nový dres Baníku také zájem, můžete si na domácích utkáních u bufetu zakoupit bílý dres Davida Moravce za 900 Kč nebo si na obchod@hcbanikkarvina.cz objednat dres dle vlastního výběru(barva modrá x bílá, vlastní číslo a jméno) za stejnou cenu. Neváhejte a využijte nabídky obléknout se na zápas stejně jako naši hráči! Určitě budete platnou posilou do týmu a Vaše hlasivky pomůžou k lepším výkonům!

Copyright © 2003-2014 HC Baník Karviná, s.r.o. &  eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS